Demos Ostrava: Vysoká škola pro moderní studenty

Demos Ostrava

Široká nabídka studijních programů

Naše univerzita se pyšní širokou nabídkou studijních programů, které uspokojí i ty nejnáročnější studenty. Ať už vás láká humanitní oblast, technické obory nebo třeba umění, u nás si zaručeně vyberete. Nabízíme bakalářské, magisterské i doktorské programy v českém i anglickém jazyce. Naše studijní programy jsou koncipovány tak, aby studentům poskytly nejen teoretické znalosti, ale i praktické dovednosti. Snažíme se o individuální přístup ke studentům a nabízíme jim širokou škálu volitelných předmětů, díky kterým si mohou studium přizpůsobit vlastním zájmům a cílům. Naši absolventi jsou vysoce ceněni na trhu práce a nacházejí uplatnění v různých odvětvích.

Kvalitní zázemí a moderní vybavení

V dnešní době už nestačí jen dobrý nápad a nadšení. Pro úspěch vašeho podnikání je nezbytné i kvalitní zázemí a moderní vybavení. Ať už se jedná o kancelářské prostory, výrobní halu nebo třeba restauraci, vhodné prostředí a nástroje jsou klíčové pro efektivitu práce, motivaci zaměstnanců i spokojenost zákazníků.

Moderní kanceláře dnes nabízí flexibilní pracovní místa, ergonomické židle a dostatek světla. Výrobní haly se neobejdou bez spolehlivých strojů a technologií, které splňují nejnovější bezpečnostní standardy. A restaurace? Ta zaujme hosty nejen chutným jídlem, ale i příjemnou atmosférou a moderním designem.

Investice do kvalitního zázemí a moderního vybavení se vám dlouhodobě vyplatí. Zvýšíte produktivitu práce, zlepšíte image firmy a přilákáte nové zákazníky i talentované zaměstnance. Nepodceňujte proto důležitost tohoto aspektu vašeho podnikání a dopřejte si to nejlepší.

Uznávaní pedagogové a odborníci z praxe

Naším cílem je poskytovat studentům tu nejlepší možnou výuku. Proto spolupracujeme s uznávanými pedagogy a odborníky z praxe, kteří do výuky vnášejí své bohaté znalosti a zkušenosti. Naši lektoři jsou uznávanými odborníky ve svém oboru a zároveň zkušenými pedagogy, kteří dokáží předávat znalosti poutavou a srozumitelnou formou. Díky úzké spolupráci s praxí nabízíme studentům kurzy, které reflektují aktuální trendy a potřeby trhu. Věříme, že kombinace kvalitních lektorů a prakticky zaměřené výuky je klíčem k úspěchu našich studentů.

Spolupráce s firmami a institucemi

Věříme v sílu spolupráce a otevřené inovace. Proto aktivně navazujeme a rozvíjíme partnerství s firmami a institucemi napříč různými obory. Tato spolupráce nám umožňuje sdílet znalosti, získávat cenné zkušenosti z praxe a společně nacházet inovativní řešení pro reálné výzvy.

Nabízíme firmám a institucím možnost zapojit se do našich výzkumných projektů, stáží pro studenty, odborných workshopů a konferencí. Věříme, že propojení akademické sféry s praxí je klíčové pro rozvoj společnosti a posunutí znalostí vpřed.

Pokud máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi prodiskutujeme vaše představy a možnosti, jak společně dosáhnout vašich cílů.

Možnosti mezinárodních stáží a studijních pobytů

V dnešní době globalizovaného světa se otevírají studentům vysokých škol i čerstvým absolventům nespočetné možnosti, jak obohatit své studium a získat neocenitelné zkušenosti v zahraničí. Mezinárodní stáže a studijní pobyty se stávají stále dostupnějšími a lákavějšími. Existuje celá řada programů a stipendií, které studentům umožňují studovat na prestižních univerzitách, pracovat v mezinárodních firmách nebo se zapojit do výzkumných projektů po celém světě. Mezi nejznámější programy patří Erasmus+, CEEPUS, Fulbright nebo Chevening. Tyto programy hradí studentům náklady na cestu, ubytování i studium.

Získáte nejen nové znalosti a dovednosti ve svém oboru, ale také zlepšíte své jazykové znalosti, poznáte jinou kulturu a rozšíříte si své obzory. Nebojte se výzvy a vydejte se na dobrodružnou cestu za poznáním!

Bohatý studentský život a aktivity

Studium na vysoké škole není jen o knihách a přednáškách, ale také o nezapomenutelných zážitcích a budování celoživotních přátelství. Školy si dávají záležet na pestré nabídce mimoškolních aktivit, které uspokojí širokou škálu zájmů. Sportovní nadšenci se mohou zapojit do univerzitních týmů fotbalu, basketbalu, volejbalu a mnoha dalších sportů. Pro kreativní duše jsou tu sbory, taneční skupiny, divadelní spolky a další umělecké kroužky. Studenti se zájmem o debatu, politiku nebo dobrovolnictví najdou uplatnění v studentských spolcích. Pravidelně se konají také nejrůznější festivaly, koncerty, filmové projekce a další kulturní akce, které oživují studentský život a poskytují prostor pro zábavu i poznávání. Zapojení do mimoškolních aktivit umožňuje studentům rozvíjet své dovednosti, poznávat nové lidi a prožít nezapomenutelné chvíle.

Výhodné umístění v centru Ostravy

Ostrava, město s bohatou historií a pulzující současností, nabízí nepřeberné možnosti. Ať už vás sem přivádí práce, studium nebo touha po poznání, lokalita v samém srdci města má nesporné výhody. V docházkové vzdálenosti se nachází vše důležité – od obchodů a restaurací přes kulturní památky až po parky a sportoviště.

Zapomenout nesmíme ani na perfektní dostupnost MHD, která vám usnadní cestování po Ostravě i jejím okolí. Ať už se vydáte kamkoliv, z centra to budete mít vždycky blízko.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: vzdělání

Autor: Jiří Vondráček

Tagy: demos ostrava | vysoká škola v ostravě