Jazyková škola English Me: Vzdělání pro dokonalou angličtinu

English Me

Jazyková škola "English Me" je jednou z nejprestižnějších institucí pro výuku angličtiny v České republice. Od svého založení před deseti lety se specializuje na poskytování kvalitního vzdělání pro studenty různých úrovní znalosti jazyka. S důrazem na komplexní rozvoj dovedností ve čtení, psaní, mluvení a poslechu nabízíme moderní přístup k výuce, který pomáhá studentům dosahovat svých jazykových cílů efektivně a s radostí.

Nabízené kurzy angličtiny pro různé úrovně

Jazyková škola "English Me" nabízí širokou škálu kurzů angličtiny pro různé úrovně studentů. Od začátečníků až po pokročilé, každý zájemce najde kurz odpovídající jeho znalostem a potřebám. K dispozici jsou intenzivní kurzy pro rychlé pokroky, konverzační kurzy zaměřené na zdokonalení komunikačních dovedností nebo příprava na mezinárodní certifikáty jako Cambridge English Certificates. Díky variabilitě kurzů si každý může vybrat ten, který mu nejlépe vyhovuje a pomůže mu dosáhnout svých jazykových cílů.

Kvalifikovaní lektoři a moderní výukové metody

Jedním z hlavních pilířů jazykové školy "English Me" jsou kvalifikovaní lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou angličtiny. Všichni lektoři jsou rodilí mluvčí nebo mají certifikaci na úrovni C2. Díky své odbornosti a empatii dokážou přizpůsobit výuku každému studentovi a pomoci mu dosáhnout jeho cílů v učení jazyka. Moderní výukové metody, které využívají interaktivní technologie a praktické cvičení, zajistí efektivní a zábavnou formu výuky pro studenty různých úrovní znalostí angličtiny.

Flexibilní rozvrh výuky a individuální přístup

Flexibilní rozvrh výuky a individuální přístup jsou klíčovými prvky jazykové školy "English Me". Kurzy angličtiny jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám studentů s různými pracovními či studijními závazky. Lektoři se snaží přizpůsobit výuku konkrétním potřebám každého jednotlivce a podporují aktivní zapojení studentů do vyučování. Díky malým skupinám je možné poskytnout osobnější péči a individuální podporu, což má pozitivní vliv na efektivitu výuky. Tento přístup pomáhá studentům dosahovat lepších výsledků a zdokonalovat svou angličtinu rychleji a efektivněji.

Možnosti certifikace a zkoušek z angličtiny

Možnosti certifikace a zkoušek z angličtiny jsou nedílnou součástí nabídky jazykové školy "English Me". Studenti zde mají možnost připravit se na mezinárodně uznávané zkoušky jako je Cambridge English, IELTS nebo TOEFL. Tyto certifikáty jsou klíčové pro studium na zahraničních univerzitách, práci v mezinárodních firmách či pro osobní rozvoj. Lektorský tým "English Me" poskytuje studentům nejen odbornou podporu během přípravy na zkoušky, ale také individuální poradenství ohledně volby vhodného certifikačního testu dle jejich potřeb a cílů.

Reference spokojených studentů a výsledky výuky

Reference spokojených studentů jasně dokazují kvalitu výuky v jazykové škole English Me. Studenti chválí individuální přístup lektorů, moderní výukové metody a flexibilitu rozvrhu. Díky tomu dosahují vynikajících výsledků ve znalostech angličtiny a zdárně složených zkouškách certifikace. Vysoká míra spokojenosti studentů je důkazem úspěšnosti pedagogického týmu a zároveň motivuje další zájemce o vzdělání u nás.

Kontakt a registrace na kurzy angličtiny u "english me"

Pro bližší informace o kurzech angličtiny u jazykové školy "English Me" a možnostech registrace kontaktujte nás prostřednictvím našich webových stránek www.englishme.cz nebo emailem na info@englishme.cz. Můžete nás také navštívit osobně na adrese Praha 1, Na Příkopě 15. Registrace na kurzy je možná po individuální konzultaci s našimi lektory, kteří vám pomohou vybrat ten správný kurz pro vaše potřeby a úroveň znalostí angličtiny. Buďte součástí komunity "English Me" a rozvíjejte své jazykové dovednosti s námi!

Publikováno: 19. 03. 2024

Kategorie: vzdělání

Autor: Jiří Vondráček

Tagy: english me | jazyková škola pro výuku angličtiny