Facebook

O nás

Jsme tu pro Vás a Vaše děti

Zveme Vás do prodejny kvalitní dětské zdravé obuvi a funkčního dětského oblečení, která se nachází v městské části Brno - Černá Pole, Provazníkova 35 pár metrů od křižovatky Merhautova. Naše prodejna mimo jiné disponuje i bezbariérovým přístupem.

 

 Naše prodejna obuvi

 

Kdo si hraje, nezlobí - alias Dětský koutek

Nejen Vaše ratolesti jistě zaujme nadstandardně vybavený dětský koutek s množstvím nejrůznějších hraček a stavebnic. Zatímco si Vaše děti budou spokojeně hrát, Vy budete mít dostatek klidu na pečlivý výběr a správný nákup zdravé dětské obuvi.

Jsme profesionálové, takže Vám rádi a ochotně pomůžeme se změřením dětské nohy a odborně poradíme, která obuv bude pro Vaše dítě ta nejlepší.

 

 

 

 

 

Zdravé vykročení / Nabídka dětské obuvi

Nabízíme bohatý sortiment kvalitní dětské a zdravotně nezávadné obuvi od velikosti 18 do 41. Celoroční nabídku doplňují holínky, papučky, sandálky a další druhy zdravého obutí. Kromě botiček u nás zakoupíte mimo jiné také vložky do bot, impregnační přípravky a další.

V obchodě v Brně i na e-shopu nabízíme dětskou zdravou obuv značek: Superfit, Viking, Keen, Richter, Jonap, Fare, Lurchi, Ciciban, Protetika, Boots4U, Pegres, Konsorcium T+M, D.D. Step, DPK, Sázavan, Befado, Raweks, Demar.

 

 

 

Vaše děti sladíme od hlavy až k patě, aneb u nás nakoupíte také oblečení

Kromě dětské zdravé obuvi si u nás můžete vybrat z široké nabídky softshellového oblečení značky Fantom.

Čepice RDX, Pletex, ponožky Voxx, Tuptusie atd...

Zdravé lahve včetně příslušenství od českého výrobce R & B Mědílek s.r.o.

 

 

Porovnat 0